Son aylarda duyurusu yapılan Michael Jackson temalı animasyonlara bir yenisi daha eklendi: Michael Jackson’s Halloween

Michael Jackson’ın son iki yılı ve yanından ayırmadığı evcil maymununu anlatacak projelerin dışında yepyeni bir proje daha duyuruldu. Cadılar Bayramı temalı, Michael Jackson’s Halloween adlı yeni bir animasyon için hazırlıklar başlamış durumda.

Ünlü müzisyenin 1982’de yayınladığı Thriller adlı parçası her 31 Ekim tarihinde Cadılar Bayramı’nın en çok dinlenen müziklerinden biri haline gelmiş ve o günle özdeşleşmişti. CBS, Thriller klasiğini da yanına katarak en sevilen MJ şarkılarından oluşan 1 saatlik bir animasyon hazırlığında olduğunu duyurdu. Lucas Till ve Kiersey Clemons’ın seslendirdiği Vincent ve Victoria adlı karakterlerin yanlarında bulunan bir köpekle cadılar bayramında atıldıkları maceraları izleyecemiz hikaye 777 Jackson Street, This Place Hotel’de geçerken bol bol dans eden Michael Jackson izleme fırsatı elde edeceğiz.

michael-jackson-halloween-

Lucy Liu, Jim Parsons, Christine Baranski ve Alan Cummings gibi isimlerin seslendirme kadrosunda olduğu Michael Jackson’s Halloween, 31 Ekim tarihinde CBS ekranında yayınlanacak.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.