D23 fuarı kapsamında Disney ve Pixar ortaklığıyla hazırlanan Toy Story ve Frozen devam filmlerinin vizyon tarihleri açıklandı.

Pixar Animation’ın yöneticilerinden John Lasseter’in yaptığı açıklamaya göre Toy Story serisinin dördüncü filmi 21 Ocak 2019’da vizyonda olacak. Yönetmenliğini Inside Out‘un senaristi Josh Cooley’nin üstleneceği filmin orijinal seslendirme kadrosunda yer alan Tom Hanks, Joan Cusack, Tim Allen ve Annie Potts, dördüncü film için bir kez daha bir araya gelecek.

Disney’e Oscar kazandıran Frozen‘ın devam  filmi de 2019’da vizyonda olacak. Şimdilik ismi Frozen 2 olarak açıklanan filmin, orijinal isminin yakında açıklanması bekleniyor. Bir kez daha Chris Buck ve Jennifer Lee ikilisinin yönetmen koltuğunda yer alacağı yeni Frozen filminde Kristen Bell, Josh Gad ve Idina Menzel seslendirme kadrosunda yer alacak.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.