Young Justice DC’nin süper kahramanlarının yardımcılarının oluşturduğu bir grubun başına gelen hikayeleri konu alan seri iki sezonun ardından ekranlara veda etmişti. Fakat vedasının ardından hayran kitlesinin yıllar süren kampanyaları ile Young Justice önümüzdeki yıl sonunda 3. sezonuna kavuşuyor.

Titans ile beraber aynı kanalda yayınlanacak dizi. İkisi de başarılı olursa daha çok çizgi roman karakterini ekranda görme şansımız olacak gibi. Yılın en büyük etkinliği gerçekleşirken birçok dizi ve filmden yeni haberler, fragman ve fotoğraflar geldi, Young Justice’de bunlardan biriydi.

Panel sırasında twitter kullanıcılarından biri bazı fotoğrafları sosyal medya üzerinden paylaştı, logonun değiştiğini ve ana karakterleri gördüğümüz fotoğraflara aşağıdan göz atabilirsiniz. Young Justice hayranlarının büyük bir bağlılık ile yıllardır beklediği bir seriydi, beklentiler epey yüksek olsa gerek.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.