The Texas Chain Saw Massacre’ın seri katili Leatherface’in gençliğini konu alan Leatherface filminin Green Band fragmanı yayınlandı. Fragman Green Band olmasına rağmen hala sürpriz olmayan bir şekilde son derece rahatsız edici.

Leatherface, ana karakter olan katilimizin ergenliğinden filmlerdeki zamana uzanan hayatını konu alacak. Oyuncu kadrosunda Stephen Dorff, Vanessa Grasse, Sam Strike ve Lili Taylor gibi isimleri barındıran filmin yönetmenliği ise Alexandre Bustillo ve Julien Maury ikilisi tarafından üstleniliyor.

Leatherface, sinema tarihinin gelmiş geçmiş en korkunç karakterlerinden biri olarak kabul ediliyor. The Texas Chain Saw Massacre’ın öncesini anlatan Leatherface filmi ise karakterin bir seri katil olarak ortaya çıkış öyküsünü seyirci ile buluşturacak. Filmde aynı zamanda Leatherface’in gençlik hikayesi de yer alıyor. The Texas Chain Saw Massacre’da yaşanan olayların yıllar öncesini ele alacak filmde rehine olarak yanlarına bir hemşireyi alan üç hastanın, Leatherface ile beraber akıl hastanesinden kaçması konu alınıyor.

Amerikada sınırlı kopya ile vizyona girecek olan filmin henüz Türkiye için bir vizyon tarihi yok. Yayınlanan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.