Darren Aronofsky’nin gelecek korku ve gerilim filmi Mother!’dan ilk tam fragman yayınlandı. Paramount’un vizyon tarihini ekimden eylüle çektiği film gelecek ay sinemalarda olacak. Mother! bir çiftin evlerine davetsiz bir şekilde gelen istenmeyen bir misafir ile ilişkilerini sorgulamalarını konu ediyor.

Filmden yayınlanan ilk posterlerde Jennifer Lawrence’ kendi bedeninden çıkarmış gibi duran kanlar içerisinde bir kalbi elinde tutuyordu. Ondan sonra yayınlanan Javier Bardem posteri ise aynı çizgileri koruyarak yapılmışt. Bardem bir sandalyede otururken bütün vücudunun ateşler içinde olduğu bir posterdi. Bunların hemen ardından yayınlanan tanıtım fragmanı ise seyircinin ilgisini Mother!’a çevirmesi için yeterli oldu.

Filmin başrollerinde karşımıza Jennifer Lawrence ve Javier Bardem çıkarken onlara Michelle Pfeiffer, Kristin Wiig, Domnhall Gleeson ve Ed Harris gibi isimler eşlik ediyor, Aronofsky filmin yönetmen koltuğunda otururken bir yandan da filmin yapımcısı unvanını taşıyor.

Fragman ile yayınlanan postere ve fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.