X-Men evreninde geçecek yeni dizi The Gifted’dan aile en önemlidir temalı bir fragman yayınlandı. X-Men evreninde geçecek olsa da filmler ile aynı evrende olmayan dizi için daha önce filmleri de yönetmiş olan Bryan Singer bunun bir süper kahraman temalı dizi olmayacağını, drama ağırlık olacağını dile getirmişti. Mutantlar dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmak için bir adım öne çıkmayacaklar çünkü içinde yaşadıkları dünyada zaten en büyük tehdit onlar.

Yeni yayınlanan fragmanda da ailenin küçük çocuğunun zorbalığa maruz kaldığı sırada yanlışlıkla mutant güçlerini açığa çıkarması ile hükümetin kapılarında bittiği ailenin kaçmaya başlamasını izliyoruz.

Normal bir hayat yaşarken çocuklarının mutant olduğunu fark eden bir ailenin başından geçenleri konu alacak dizi. Marvel’ın çizgi romanlarından uyarlanacak olan karakterlerle devletin mutantlara olan tutumunu bilen ve çocuklarını korumak isteyen aile diğer mutantlar ile bir olacak ve bir örgüte katılacaklar.

Dizinin yapımcılığını Matt Nix üstleniyor oyuncu kadrosunda ise Blair Redford, Stephen Moyer, Amy Acker, Jamie Chung, Sean Teale, Natalie Alyn Lind, Emma Dumont, Percy Hynes White ve Coby Bell yer alıyor. 2 Ekimde yayınlanmaya başlayacak olan dizinin yeni fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.