Amber Heard tarafından canlandırılan Mera’nın kostümüne Justice League tanıtım ürünleri sayesinde daha yakından bakma şansını elde ettik. Vizyona girmesine birkaç ay kalan filmin ürünleri de reklamları kadar fazlalaştı ki hayranların heyecanını daha da körüklesinler. Üstelik bunlar hayranlara süper kahramanların filmde nasıl olacakları konusunda güzel bilgiler veriyor ve bu sefer Aquaman’in eşi Mera’nın kostümünün tamamını düzgünce görebilme şansına sahibiz.

DC’nin Batman V Superman ile başladığı beyaz perde evren yolculuğu Wonder Woman ile başarıya tam anlamıyla ulaşmış bu yüzden hayranların gelecek olan filmler için beklentisinin artmasına neden olmuştu. Beklentisi artan hayranlar büyük bir heyecanla tüm kahramanları birlik olmuş şekilde sinema salonunda izlemek için son derece de heyecanlılar.

2018 yılında vizyona girecek olan Aquaman filminden önce Atlantis’i Justice League filminde ilk olarak göreceğiz bu da Mera gibi karakterleri solo filmden önce ilk kez bu filmde göreceğiz demek. Mera’nın oyuncak bebeğine aşağıdan göz atabilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.