Yeni yayınlanan Kingsman: The Golden Circle fragmanı ile Statesmen ile tanışın! İlk film Kingsman: The Secret Service yayınlandığında büyük bir başarı elde etmiş ve hayranları ikinci film için heyecanlanmaya çoktan başlamışlardı. Herkesin sevdiği ajan yapımlarıyla kendi yöntemleri ile dalga geçen ajan filmi Kingsman’in ikincisi için artık çok az bir süre kaldı.

İlk filmde olduğu gibi yine bu filmde de karşımıza başrol olarak Taron Egerton, Mark Strong ve Colin Firth çıkarken Kingsman: The Golden Circle oyuncu kadrosunu genişleterek bu isimlerin yanına Julianne Moore, Jeff Bridges, Halle Berry, Channing Tatum ve Elton John’u ekliyor.

Bir çizgi roman uyarlaması olan Kingsman’in ikinci filminde üsleri yok edilen Kingsman üyeleri Amerika Birleşik Devletleri’ndeki arkadaşları Statesman’den yardım istiyorlar ve Kingsman hikayesini böylece Amerika’ya taşıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Matthew Vaughn yer alırken Mark Miller senaryosunu yazdı.

Kingsman: The Golden Circle’ın vizyon tarihi iki hafta öne çekilmişti, 22 Eylül’de sinemalarda olacak filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.