Sugar Lyn Beard, Flash’ın 4. sezonunda karşımıza Hazard olarak çıkacak. Üçüncü sezonun kasvetli havası ve bir ölümün kehaneti yüzünden yavaş geçmesi durumu dördüncü sezonda geride kalacak ve Barry Allen’ın kendini affetmeyi sonunda öğrenmesi ile dizi yeniden hareketli ve eğlenceli bir hal alacak.

Bu sezon düşmanın Flash gibi bir koşucu olmaması da dizinin eski sezonlarına oranla zaten değişik bir çizgide olacağının kanıtı. The Flash’ın seyircinin istediği gibi olması için izlenecek en iyi yol çizgi romanlardaki kahramanları ve düşmanları bozmadan televizyona aktarmak. San Diego Comic-Con sırasında Thinker’ı kimin canlandırağını öğrenmiştik fakat sezon için kadro genişletmesi hala devam ediyor.

Mike and Dave Need Wedding Dates’den Sugar Lyn Beard The Flash’ın yeni sezonunun 3. bölümüne Rebecca Sharpe olarak dahil olacak, daha bilindik adıyla Hazard.

The Flash 10 Ekim’de yeni sezonu ile ekranlara dönüyor.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.