Sons of Anarchy’nin yapımcısı Kurt Sutter Lionsgate tarafından geliştirilen seri Chaous Walking’in oyuncu kadrosuna dahil oldu. Edge of Tomorrow ve American Made yapımlarında karşımıza çıkan Doug Liman tarafından yönetilen film Patrick Ness tarafından yazılan bir kitap serisine dayanıyor.

Lionsgate Hunger Games ve Alacakaranlık Efsanesi gibi daha çok seri yapmak istediklerini dile getirmiş ve Divergent serisinin televizyona geçmesi ile sinemada yeni bir adım atmaları gerektiğini söylemişlerdi. Kurt Sutter’ın oyuncu kadrosuna dahil olması kariyeri için ilginç bir değişiklik olabilir fakat projeleri iptal olduğu için Sutter’ın oyuncu olarak başka bir projeye dahil olması şaşırtıcı değil.

Spider-Man: Homecoming’den Tom Holland ve Star Wars: The Last Jedi’nin yıldızı Daisy Ridley’in yanında oyuncu kadrosuna katıldı Sutter. Film için henüz vizyon tarihi belli değil.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.