Yayınlanmaya başlar başlamaz herkesin favorilerinden biri haline gelen bilim kurgu dizisi Westworld Game of Thrones finale yaklaşmışken HBO’nun bir sonraki büyük dizisi olma yolunda da emin adımlarla ilerliyor.

Michael Crichton tarafından yazılıp yönetilmiş bir 1973 filminin uyarlaması olan Westworld’ün oyuncu kadrosunda Anthony Hopkins, Ed Harris, Thandie Newton, Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright ve Tessa Thompson gibi isimler yer alıyor. 2018’in baharında 2. sezonu ile ekranlara dönecek olan dizi kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor son olarak diziye Vikings’ten aşina olduğumuz Gustaf Skarsgard, Tyrant’tan Fares Fares ve Good Girls Revolt’tan Betty Gabriel katıldı.

Vikings’den Skarsgard alanda yaşayan bir karakter olan Karl Stand canlandıracakken Fares Fares teknoloji uzmanı Antoine Costa’yı Betty Gabriel ise Maling isimli bir karakteri canlandıracak.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.