Cate Blanchett’ın karakteri Hela Thor: Ragnarok’ın Japonca posterinde tamamen ön planda duruyor. Blanchett, Thor evrenine katılan en önemli yeni isimlerden biri. Onun dışında 3. filmde karşımıza yeni isim olarak Jeff Goldblum, Tessa Thompson ve Karl Urban çıkacak.

Thor’un 3. filmi Thor: Ragnarok dünya ve Asgard dışında bir gezegeni seyirci ile tanıştıracak. Başka bir gezegende kapana kısılmış olan Thor yanından çekici de olmadan Hulk ile bir karşılaşmaya girmek zorunda kalır. Asgard’ın sonu olan Ragnarok gelip çattığı için buradan kurtulmak ve Hela’ya karşı başka bir savaş vermek zorundadır.

Avengers ve Thor filmlerinden tanıdığımız Chris Hemsworth yine Thor’u canlandırırken, kardeşi Loki olarak Tom Hiddleston, Leydi Sif olarak Jaimie Alexander, Odin olarak Anthony Hopkins ve Heimdall Idris ise Elba ve Mark Ruffalo Hulk olarak karşımıza çıkacak.

Hela, Marvel Sinematik Evreninde kahramanların karşına çıkan ilk kadın düşman olarak da önem taşıyor. Yayınlanan yeni postere aşağıdan göz atabilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.