Sony’nin Spider-Man Spinoff filmlerinden Silver and Black için vizyon tarihi 2019 olarak belirlendi. Sony’nin Spidey odaklı bir süper kahraman evreni kurmaya çalışması Marc Webb’in The Amazing Spider-Man 2sinin hayranlar ve eleştirmenler tarafından pek beğenilmemesi ile rafa kaldırılmak zorunda kalınmıştı. Bunun sonucunda Sony Marvel’a Spider-Man karakterinin haklarını geri verdi ve Marvel Sinematik Evrenine Tom Holland tarafından canlandırılan Peter Parker Civil War filmi ile dahil oldu ve geçtiğimiz aylarda da kendi solo filmi ile vizyonda boy gösteren Spidey hem hayranlar hem de eleştirmenler tarafından son derece beğenildi fakat Sony buna rağmen Spidey ile bağlantılı bir süper kahraman evreni kurmak istiyor.

Bu yılın başında Sony bir Venom filmi çekeceğini duyurmuş ve 2018 için vizyon tarihi vermişti. Karşımıza Tom Hardy’nin çıkacağı filmi Ruben Fleischer yönetecek. Daha sonra stüdyo bir Silver Sable ve Black Cat filmi çekeceğini duyurdu ve filmin adını Silver And Black olarak yayınladılar.

Henüz sadece yönetmeni belli olan filmin oyuncuları seçilmedi. Sony ise filme 2019’un ilk yarısında bir vizyon tarihi duyurdu. Silver and Black filmi 8 Şubat 2019 tarihinde vizyonda olacak.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.