2019 yılında vizyonda olacak olan Avengers’in 4. filminin çekimlerinin başladığı resmi olarak duyuruldu. Sonun başlangıcı yazarak paylaştıkları bir fotoğraf ile çekimlerin başladığını duyurdular.

Altmıştan fazla Marvel süper kahramanını beyaz perdede izleyeceğimiz ve daha önce beyaz perdede izleme fırsatı elde edemediğimiz kahramanları da izleyici ile buluşturmaya hazırlanan, son yılların en heyecan verici filmlerinden biri olarak kabul edilen Avengers: Infinity War’dan sonra olacak olan film Marvel Sinematik Evreni için önemli bir yerde duruyor.

Doctor Strange olarak Benedict Cumberbatch, Black Panther olarak Chadwick Boseman, Star-Lord olarak Chris Pratt, Gamora olarak Zoe Saldana, Drax olarak Dave Bautista, Rocket Raccoon olarak Bradley Cooper, Groot olarak Vin Diesel, Mantis olarak Pom Klementieff, Iron Man olarak Robert Downey Jr., Hulk olarak Mark Ruffalo, Black Widow olarak Scarlett Johansson, Kaptan Amerika olarak Chris Evans, Thor olarak Chris Hemsworth, Scarlet Witch olarak Elizabeth Olsen, Örümcek Adam olarak Tom Holland, Bucky Barnes olarak Sebastian Stan, Falcon olarak Anthony Mackie, Ant-Man olarak Paul Rudd, Hawkeye olarak Jeremy Renner ve Vision olarak Paul Bettany filmde rol alacak. Bu daha sadece kahramanların listesi kötü adam olarak karşımıza ise Josh Brolin çıkacak.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.