Deadpool 2 seti üzücü bir olaya ev sahipliği yaptı. Bir dublörün çekimler sırasında geçirdiği kazada hayatını kaybettiği şehir polisinin twitter hesabından ve web sitesinden duyuruldu.

Deadpool’un devam filmi Haziran ayınının sonundan bu yana Vancouver, Canada’da çekiliyordu. İlk filmde olduğu gibi karşımıza Deadpool olarak Ryan Reynolds çıkacak ve ona eşlik eden isimler Josh Brolin ve Zazie Beetz olacak. Yeni katılan bu iki isimle beraber T.J. Miller ve Morenna Baccarin’de 2. filmde yine karşımıza çıkacak isimler.

20th Century Fox kazadan dolayı son derece üzgün olduklarını ve ailesinin, arkadaşlarınının acısını paylaştıklarını dile getirirken filmin başrol oyuncusu Ryan Reynolds olay hakkında üzgün olduğunu dile getiren bir twiti takipçileri ile paylaştı.

Bugün ekibimizden biri Deadpool 2 çekimleri sırasında trajik bir kazada kaybettik. Kalbimiz kırıldı, şoktayız ve yıkıldık fakat hiçbirimizin acısı onu sevenler ve ailesininki kadar olamaz. Kalbimiz ailesi, sevdikleri ve hayatına dokunduğu herkesle.

The Walking Dead çekimleri sırasında hayatını kaybeden dublör ve dublör kullanmadan çektiği bir sahnede yaralanan Tom Cruise haberi de sinema/televizyon dünyasını çok yakın bir zamanda şok etmişti.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.