Heyecan daha çok da merak ile beklenen Molly’s Game filminden ilk fragman sonunda seyircinin beğenisine sunuldu. Oskar ödüllü Aaron Sorkin tarafından kaleme alınan film aynı zamanda Sorkin’in ilk yönetmenlik deneyimi ve başrolde Idris Elba ile tüm güzelliği, çarpıcılığı ile Jessica Chastain bulunuyor.

Kayakçı ve son derece başarılı bir hukuk öğrencisi iken hayatı akademik kariyerden farklı yerlere kayan ve Poker Princess lakabı ile kendini poker masalarını ateşleyen bir şekilde bulan Molly’nin bir gece FBI ajanları tarafından gözaltına alınması ve sonrasında mahkemede geçen süreçle beraber nasıl poker masasında biten hukuk kariyerine sahip olduğuna ışık tutacak film.

Jessica Chastain Molly Bloom’a hayat verirken Idris Elba onun avukatını canlandıracak. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda karşımıza Kevin Costner ve Michael Cera çıkacak.

24 Kasımda vizyonda olacak filmin fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.