Julian McMahon bir kez daha bir Marvel projesinde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu sefer Runaways dizisinde gizemli bir karakteri canlandıracak McMahon. Brian K. Vaughn ve Adrian Alphona tarafından yaratılan çizgi romanının konusu bir grup ergenin ailelerinin, “The Pride” isimli kötü bir organizasyon üyesi olduğunu öğrendikten sonra birleşip kaçmalarını ve kendilerinin de özel güçlere sahip olduklarını fark etmelerini konu alıyor.

Marvel esasen bunu film yapmayı planlasa da planları asla gerçekleşmemişti dizi ise birkaç aya başlayacak. Dizinin başlamasına az bir süre kalmış olmasına rağmen gördüğümüz şeyler tanıtım fragmanı ve bir tane fotoğraftan öteye henüz gitmedi.

Oyuncuların ve yapımcıların verdiği röportajlardan bilgi edinebildiğimiz yapım Marvel’ın The O.C.’si olarak lanse edilmişti. Yani süper güçleri olan bir grup gencin gençlik, ergenlik sancılarını ekrana taşıyacak. En iyi Nip/Tuck dizisindeki rolü ile hatırlanacak olan ve daha önce Fantastic Four’da rol almış McMahon Jonah isimli çocuklara ailelerine karşı olan isyanlarında yardım edecek bir karakteri canlandıracak. Orijini ya da geçmişi ile ilgili herhangi bir bilgi henüz paylaşılmadı karakterin.

21 Kasım tarihinde Hulu’da yayınlanmaya başlayacak dizi.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.