Jessica Jones’un 2. sezonunun setinden ortaya çıkan fotoğraflarda David Tennant, Kilgrave olarak yer alıyor. Jessica Jones, Netflix ve Marvel’ın ortaklığında yayınlanmaya başlayan ikinci süper kahraman dizisiydi Netflix’de. Ondan önce 2015 yılında başlayan Daredevil’e ek olarak iki dizi daha yayınlayan Netflix, Marvel kahramanlarını çoğalttı. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan Defenders ile de bütün kahramanları bir araya getirecekler.

Elbette Defenders’da birleşen kahramanlar kendi dizilerinde solo olarak kendi maceralarına da devam edecekler. Jessica Jones 2018 yılında Netflix’de 2. sezonu ile yer alacak. Çekimlerin olduğu yerlerin yakınlarında yaşayan hayranların paylaştığı fotoğraflara göre David Tennant da sette.

Tennant çizgi romanda adı Purple Man olan Kilgrave’i alıştığımız mor takımı içinde görüyoruz. Paylaşılan fotoğraflara aşağıdan göz atabilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.