Filmden daha önce görmediğimiz detayların yer aldığı yeni Thor: Ragnarok fotoğrafları yayınlandı.

Thor’un 3. filmi Thor: Ragnarok dünya ve Asgard dışında bir gezegeni seyirci ile tanıştıracak. Başka bir gezegende kapana kısılmış olan Thor yanından çekici de olmadan Hulk ile bir karşılaşmaya girmek zorunda kalır aynı zamanda Asgard’ın sonu olan Ragnarok gelip çattığı için buradan kurtulmak ve Hela’ya karşı başka bir savaş vermek de zorundadır Thor.

Avengers ve Thor filmlerinden tanıdığımız Chris Hemsworth yine Thor’u canlandırırken, kardeşi Loki olarak Tom Hiddleston, Leydi Sif olarak Jaimie Alexander, Odin olarak Anthony Hopkins ve Heimdall Idris ise Elba ve Mark Ruffalo Hulk olarak karşımıza çıkacak.

Bu yılki San Diego Comic-Con ile beraber Thor: Ragnarok’dan yeni materyaller gelmeye başladı, Marvel son olarak yeni fotoğraflar yayınlandı filmden. Thor: Ragnarok 3 Kasım’da vizyona girecek.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.