Hayranların yapabildiklerinin sınırı yok 2014 yılında LEGO filminin beklenmedik başarısının ardından birçok film, fragman ve poster legolar ile yeniden yaratılmaya başlandı ve bu artık son derece popüler bir uğraş haline geldi. Bu yıl çıkan the LEGO Batman filminin ardından ise DC karakterlerini legolaştırmak daha sık rastladığımız bir durum haline geldi.

DC Evreninin neredeyse çoğu süper kahramanını bir araya getirecek ve bazılarını beyaz perdede bizlere ilk kez tanıtacak olan Justice League filminin San Diego Comic-Con fragmanı legolar ile yeniden yapıldı. Batman V Superman filmi ile başlayan DC Genişletilmiş Evreni Wonder Woman’ın kazandırdığı ivme ile yükselişe geçti ve yılın en çok beklenen süper kahraman filmlerinden biri haline geldi Justice League.

17 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek olan Justice League filmi yeniden çekimlerden hemen önce esas yönetmenin aile draması sebebiyle filmden çekilmesi ile Joss Whedon’a teslim edilmişti. Hayran yapımı fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.