Henry Cavill Man of Steel ve Batman V Superman: Dawn of Justice’de canlandırdığı Superman kostümünü giyerek elinde Action Comics #1 yani Superman’in ilk ortaya çıktığı sayıyı tutarak poz verdi.

Action Comics yayınlanmaya 1938 yılında başladı Zatara, Master Magician, The Adventures of Marco Polo ve Scoop Scanlon the Five-Star Reporter gibi artık yayınlanmayan hikayelere başlamışlardır. National Allied Publications tarafından yayınlanmaya başlayan dergi Jack Liebowitz tarafından yayınlanmıştır.

14 Ağustos 2014’de Cavill’in tuttuğu Action Comics #1 $3,207,852 ile Vincent Zurzolo tarafından satın alınmıştı. Fotoğrafta tuttuğu o mu değil mi bilinmiyor.

Henry Cavill’i Superman rolünde göreceğimiz bir sonraki film Justice League 17 Kasımda vizyonda olacak. Fotoğrafa aşağıdan göz atabilirsiniz.

Henry Cavill, holding Action Comics #1 ( Superman's First Appearance) Behind the scenes of #BatmanvSuperman

Welcome To The DCEU Fan Page! (@dc_extended_universe)'in paylaştığı bir gönderi ()

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.