80ler ve 90ların sevilen sitcom’u Full House’un devamı Fuller House’un 3. sezonunun fragmanı yayınlandı. 2015 yılında Mary Kate ve Ashley Olsen hariç ana kadrosu ile devam dizisi çekilmeye başlandı. Yardımcı oyuncuların da çoğunun döndüğü dizinin 3. sezonu Netflix’de yerini almaya hazırlanıyor.

Eski yapımları yeniden çekmek ya da yıllar sonra devamını çekmek bu ara Hollywood’un en gözde işi fakat bazı yapımların dokusunu bozuyor bu durum. Hatırladığımız güzel haliyle kalmaktansa fiyaskoya dönüşüyorlar Fuller House’da da durum tam olarak böyle olurken kendine yine de bir hayran kitlesi elde etmeyi başardı dizi.

Netflix çok sevilen bazı dizilerini iptal etmiş bunlardan en çok ses getireni kuşkusuz Sense8 olmuştu, Fuller House gibi bir dizinin 3. sezonu kapıdayken insanın durup bir Netflix’in ne yaptığını sorgulayası geliyor, yine de bütçemiz yetmiyordu diye iptal ettiği diziyle neredeyse tek alanda çekilen bir dizinin konusu bakımında ne kadar absürd olsa da yeni sezon elde etme yarışını elbette kazanacağı açıktı.

Fuller House 22 Eylül’de 3. sezonu ile Netflix’de olacak.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.