Justice League’nin ilk test gösterimlerinden gelen yorumlar DC’nin Wonder Woman’dan sonra gişede olduğu kadar eleştirmenlerden geçecek bir film yapabilmiş olduğunu gösteriyor.

Justice League 2016 yılında Batman V Superman ile başlayan DC Genişletilmiş Evreninin gelecek olan son halkası, Batman V Superman’de üç süper kahramanı bir arada savaşırken görmüştük, ardından Wonder Woman’ın gençliğine nasıl kahraman haline geldiğine ve 1. Dünya savaşında Savaş Tanrısı ile dövüşmesine tanık olduk. Superman ve Wonder Woman kendi solo filmlerine sahip Justice League’de izleyeceğimiz tek süper kahramanlar.

Yapım aşamasında film birçok sorunla karşılaştı, birkaç ay önce Zack’in kızının intiharı üzerine filmi Avengers’dan tanıdığımız bildiğimiz Joss Whedon’a bırakmış ve tekrar çekilen sahneleri yeni yönetmene emanet etmişti. Bu filmin Whedon ya da Snyder mı olacağı sorularını getirdi akıllara. İki yönetmenin çalışması olacak film hayranları endişelendirmişti de fakat gelen ilk yorumlara göre DC’ye gönül vermiş herkes rahat bir nefes alabilir gibi duruyor.

“Test gösterimine katılan üç kişiyle konuştum ve filme bayılmışlar! “Destansı!” İçlerinden biri BVS/SS’ı sevmemiş fakat Justice League’e bayılmış.” Justice League filmi 17 Kasım 2017’de vizyonda olacak.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.
  • Bahadır Karadağ

  • Batman v Superman için de deniyordu boş verin siz onları

  • ne hayret aq salakları

    • Saçlarınıza bu şekli vermek için beyin hücrelerinden fedakarlık etmiş olmalısınız. Normalde eleştirildiği için ona gönderme yaptık. 5 yaşındaki çocuğun bile anlayabileceği şey için küfür niye?

  • Hayret edilecek birşey yok! Çöpney gibi turd işler değil, epik işler çıkarıyor WB.

  • Test gösterimlerine genelde aşırı fanlar götürülüyor