Amazon’un The Tick lice action uyarlamasını henüz izlemediyseniz başlamak için birkaç ayınız var. 1. sezonun kalan bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı ile beraber bir de fragman yayınlandı diziden. Henüz izlemediyseniz fragman biraz spoiler olabilir.

Bir muhasebecinin şehrin kötü adamlar tarafından yönetildiğini fark etmesinin ardından mavi kıyafetli bir süper kahraman ile işbirliği yaparak maceraya atılmasını konu alıyor. Amazon’un özel serinin ilk kısmı yayınlandı ve ikinci kısım 23 Şubat 2018 tarihinde başlayacak.

İki tane böcek kostümü giymiş adamın maceralarını izlemek için bir müddet daha bekleyecek gibiyiz ama ilk kısmı her zaman izleyebiliriz değil mi? Mavi kostümlü bir keneyi Peter Serafinowicz’in canlandırdığı dizide onun yardımcısını ise Griffin Newman canlandırıyor.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.