Jack Ryan’ın televizyonda boy göstereceği diziden tanıtım fragmanlarının ardından ilk fragman New York Comic-Con’da izleyiciler ile paylaşıldı.

Krasinski bu popüler karaktere hayat verecek olan beşinci aktör olacak. Daha önce bu karakteri The Hunt for Red October filminde Alec Baldwin, Patriot Games and Clear and Present Danger’da Harrison Ford, The Sum of All Fears’da Ben Affleck ve son olarak Chris Pine Jack Ryan: Shadow Recruit filminde canlandırmıştı fragmanda Krasinski tarafından canlandırılan haline uzun uzun göz atma fırsatını sonunda yakaladık.

Amazon’da yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosunda Jack Ryan’a hayat verecek olan John Krasinski dışında The Wire’dan Wendell Pierce ve Seven Psychopaths’dan Abbie Cornish bulunuyor.

Dizi 2018 yılında başlayacak. Ayrıca diziden bir de poster yayınlandı.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.