Rian Johnson’ın yönettiği merakla beklenen Star Wars: The Last Jedi filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Uzun zamandır Star Wars: The Force Awakens’da tanıştığımız yeni karakterlerimizi tanıyacağımız ve asıl hikayeyi öğreneceğimiz Star Wars: The Last Jedi filminden bize ipuçları verebilecek bir fragman bekliyorduk ve sonunda o gün geldi.

Şu ana kadar alabildiğimiz en büyük ipuçlarını gördüğümüz Star Wars: The Last Jedi fragmanında Luke Skywalker’ın Rey’i eğitmeye başladığını, fakat bu eğitimi sırasında sahip olduğu güçleri fark ederek korkmasını izliyoruz. Tahminimiz Rey’in ona Kylo Ren’i hatırlatıyor olması. Filmin hikayesi ağırlıklı olarak Rey ve Kylo’nun kendilerini tanıması ve aralarındaki güç savaşı olacak gibi gözükse de ilk filmde hayal kırıklığı yaratan Captain Phasma ile Finn’in aralarında göreceğimiz çatışma için heyecanlandığımızı söyleyebiliriz. Sonunda Snoke’u da göreceğimiz filmde bir şekilde Rey’i kıskacına almış gibi gözüküyor.

Star Wars: The Last Jedi..L to R: Rey (Daisy Ridley) and Luke Skywalker (Mark Hamill)..Photo: Jonathan Olley..©2017 Lucasfilm Ltd. All Rights Reserved.

Aşağıda fragmanını bulabileceğiniz Star Wars: The Last Jedi filminde Rey (Daisy Ridley), Luke Skywalker (Mark Hamill), Kylo Ren (Adam Driver), Finn (John Boyega), Captain Phasma (Gwendoline Christie), Oscar Isaac (Poe Dameron), Lupita Nyong’o (Maz Kanata), Dohmnall Gleeson (General Hux), the late Carrie Fisher (General Leia) ve Anthony Daniels (C-3PO)’ın yanı sıra Benicio Del Toro ve Laura Dern de yer alıyor.

15 Aralık 2017 vizyona girecek Star Wars: The Last Jedi fragmanını nasıl buldunuz? Yorumlarda veya sosyal medyada bizimle paylaşmayı unutmayın!

Filmden yayınlanan yeni posteri aşağıda bulabilirsiniz.

KafeinSiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... Bu tanımlara bakacak olursak megaloman.