Tom Holland ve Will Smith, yeni animasyon filmi Spies in Disguise için bir araya geliyor.

Lucas Martell’in kısa metrajlı animasyon filmi Pigeon: Impossible’a dayanan Spies in Disguise’ın baş karakterlerini Tom Holland ve Will Smith’in seslendireceği açıklandı. Fox, Blue Sky ve Chernin’in ortak projesinin başında ise ilk kez bir uzun metrajlı film yapacak olan animasyoncular Nick Bruno (The Peanuts Movie) ve Troy Quane (Ferdinand) var.

 

Filmin uyarlanacağı orjinal hikayede bir ajanın, güvercinin nükleer bir çantaya sıkışması nedeniyle neredeyse uluslararası bir sorun çıkartacak olmasını konu alıyordu. Will Smith’in çok iyi bir ajan olan Lance Stirling’i seslendireceği Spies in Disguise filminde Tom Holland ise Lance’in ekipmanlarını tasarlayan sosyal olarak garip bir dahi olan Walter’ı seslendirecek.

18 Ocak 2019’da vizyona girecek Spies in Disguise’dan gelen ilk imajları aşağıda bulabilirsiniz.

991_001_LA_4K_UniversalColor_1_15_WB – Lance Sterling, debonair secret agent extraordinaire (voiced by Will Smith). Photo Credit: Blue Sky Studios.
991_004_WA_4K_UniversalColor_1_25_WB – Walter, the scientific genius who creates Lance’s gadgets (voiced by Tom Holland). Photo Credit: Blue Sky Studios.
KafeinSiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... Bu tanımlara bakacak olursak megaloman.