Thor: Ragnarok’tan yayınlanan yeni bir klip, Hela’nın Thoru’un çekicini parçaladığı sahneyi sergiliyor.

Yaklaşık iki hafta sonra Marvel Studios, 2017’nin üçüncü ve son filmini yayınlayacak ve pazarlama kampanyaları büyük bir hızla devam ediyor. Son haftalarda filmden, Hulk’ın “iş arkadaşıyla” gladyatör eşleşmesi ve Thor (Chris Hemsworth)’un parçalanan Mjolnir hakkında içerlemesi dahil birçok sahne gördük. Şimdi ise filmden yayınlanan yeni bir klip, Hela (Cate Blanchett)’nın Thoru’un çekicini parçaladığı sahneyi sergiliyor.

Sahnede Thor ve Loki (Tom Hiddleston)’nin Hela ile yüzleştiğini görüyoruz. Sahne muhtemelen Hela’nın Asgard’ı istila etmesinin ve kendi krallığı olarak ilan etmesinin ardından gelen bir zaman diliminde yer alıyor. Hela, kardeşlerin kendisinin önünde diz çökmesini istiyor ki bu ikilinin pek hoşuna gitmiyor. Thor, Mjolnir’i fırlatarak Hela’yı alt etmeyi umuyor fakat Helanın çekici havada yakaladığını görünce dehşete düşüyor.

Yaklaşmakta olan Norse kıyametine tanık olacağımız yeni Thor: Ragnarok filminde yer alan diğer isimler ise Cate Blanchett, Tom Hiddleston, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Karl Urban, Mark Ruffalo ve Anthony Hopkins.

Thor: Ragnarok, 27 Ekim’de Türkiye’de vizyona girecek.