Paul Thomas Anderson’ın yeni filmi Phantom Thread’den ilk fragman sonunda gün yüzüne çıktı. 1950li yılların Londrasında moda dünyasının tam kalbinde geçen bir hikayeyi beyaz perdeye taşıyacak olan filmde yönetmen There Will Be Blood’da çalıştığı Daniel Day-Lewis ile yeniden bir araya geliyor.

Daniel Day-Lewis tarafından canlandırılan karakterin tasarımlar yaparken ve kendinden yaşça küçük bir karakterle flörtleşirken izlediğimiz fragmanda bir de karakterin aşık olamamak gibi bir lanete sahip olduğundan bahsediliyor. Moda ve aşkın iç içe olduğu bir film olacak gibi Phantom Thread.

Fragmanın yanı sıra bir de filmin posteri paylaşıldı.

Daniel Day-Lewis’in yanı sıra filmde karşımıza önemli rollerde Lesley Manville ve Vicky Krieps çıkacak. 25 aralıkta sinemalarda olacak filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.