Marvel evreninin Iron Man’ini canlandıran Robert Downey Jr. Instagram hesabında Avengers: Infinity War’un setinden bir fotoğraf paylaştı.

Infinity War ve onun henüz isimlendirilmemiş devam filmi duyurulduğu ilk günden beri büyük bir gizlilik içerisinde yürütülüyor hatta oyunculara filmin tüm senaryosunu ya da karşılarında dövüştükleri düşmanın neye benzediğini bile söylemiyorlar. Röportajlarda sadece filmin çok derin, önemli karakterlere odaklandığı ve yer yer de komik olduğu dile getirildi. Comic-Con’da yayınlanan fragman ise uzun bir süre daha paylaşılmayacak gibi duruyor.

Tüm bu gizliliğe rağmen Ağustos ayında filmin çekildiği yerin yakınlarındaki hayranların gizlice çektiği fotoğraflar sayesinde biraz da olsa bilgi sahibi olabilmiştik.

Şimdi ise Robert Downey Jr.’un paylaştığı set karesinde ise Ant-Man, Iron Man, Black Widow ve Captain America’nın koltuklarını görüyoruz.

İki bölüm olarak seyircilerle buluşacak olan filmin ilk bölümü olan Avengers: Infinity War, 27 Nisan 2018’de vizyona girecek.