Blues sanatçısı Gary Clark Jr. Justice League fragmanlarında duyduğumuz Come Together coverının sahibi ve şimdibu cover’a içinde kahramanların fragmanlardan gördüğümüz sahnelerinin de olduğu bir klip yayınladı.

Batman V Superman: Dawn of Justice filminin başlattığı DC Genişletilmiş Evreni daha önce solo filmini izlediğimiz Superman’in yanı sıra Batman’i ve onun geçmişini biraz da olsa beyaz perdeye yansıttı. Batman, Superman’in peşine düşmüşken başka bir saldırı geldiğinden beraber savaşmak zorunda kaldılar ve bu savaşa kim olduğunu bilmedikleri Wonder Woman’ın da dahil olması ile beraber kayıp verseler de düşmanı alt etmeyi başardılar. Ardından vizyona giren Suicide Squad evrenin başka bir noktasında geçiyor olsa da filmde Batman’in bir ekip kurmaya çalıştığını gördük.

Justice League 16 Kasım’da sinemalarda olacak oyuncu kadrosunda ise karşımıza Ezra Miller, Gal Gadot, Ben Affleck, Henry Cavill, Ray Fisher ve Jason Momoa çıkacak.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.