En son Dwayne Johnson ile birlikte Baywatch’ta karşımıza çıkan Zac Efron yeni projesinde dünyanın en ünlü seri katillerinden Ted Bundy olarak karşımıza çıkıyor.

Neighbors, Mike and Dave Need Wedding Dates, High School Musical ve Hairspray gibi gençlik, komedi ve müzikal filmlerinde görmeye alışık olduğumuz Efron’a kadroda, To the Bone’da gördüğümüz Lily Collins eşlik edecek. Collins, Bundy’nin uzun süreli kız arkadaşı Elizabeth Kloepfer’i canlandıracak.

Bundy’nin kız arkadaşı Elizabeth’in gözünden anlatılacak olan hikaye, 1989’da Florida’da idam edilen ünlü seri katil Ted Bundy’nin hayatına odaklanıyor. Karizması sayesinde birçok kadına yaklaşmayı başararak genç kızlara ve kadınlara tecavüz edip onları öldüren seri katil ile uzun dönemli kız arkadaşı Elizabeth arasındaki sorunlu ilişki gözler önüne serilecek.

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile ismi ile yayınlanacak olan filmin yönetmen koltuğunda Joe Berlinger oturuyor. Filmin senaryosunu ise Michael Werwie kaleme alıyor.

Çekimleri 2018’in Ocak ayında başlaması beklenen Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile filmi ile ilgili gelişmeler için takipte kalın.