The Flash bu sezon geçtiğimiz sezonlara göre daha eğlenceli olacağı konusunda bir söz vermişti ve şimdiye kadar izlediğimiz bölümlerde daha az her şey benim suçum teması gördüğümüzden bu sözlerini yerine getirebildiklerini varsayıyorum. Bu hafta izlediğimiz bölümde Cisco’nun kız arkadaşının babası tarafından avlandığı ya da Barry’nin eski ve sevmediği iş arkadaşının kolunun yüzünün orantısızca uzaması eğlenceliydi.

Bölüm Caitlin’nin kapısına bırakılan bir notla biterken Killer Frost kimliğinin ve eski patronunun başımıza bela açacağını varsayabiliriz ve bu haftanın fragmanında kızların bekarlığa veda partisine dahil olan adamın onun için çalıştığını düşünebiliriz. Katee Sackhoff tarafından canlandırılan patronu bizzat da karşımıza çıkacak bölümde.

Ayrıca küçük bir Arrow birleşmesi olarak bekarlığa veda partisi davetlilerinden biri de Felicity Smoak. Erkekler de ise Barry sarhoş olup herkese The Flash olduğunu söylemeye karar vermiş gibi.

Salı akşamı The CW’de yayınlanacak bölümün fragmanı konusunda siz ne düşünüyorsunuz?

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.