Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi dizilerle izleyiciyi kahkahalara boğan Gülse Birsel’in ilk sinema işi Aile Arasında’nın tanıtım fragmanı yayınlandı.

Gülse Birsel’in senaryosunu kaleme aldığı Aile Arasında filminin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan oturuyor, filmin yapımcılığını ise BKM üstleniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda karşımıza Gülse Birsel, Engin Günaydın, Erdal Özyağcılar, Fatih Artman, Demet Evgar, Derya Karadaş, Devrim Yakut ve Şevket Çoruh çıkacak. Aile Arasında’nın ise konusu şöyle 21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

Film 1 Aralık’da vizyona girecek.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.