Görünen o ki ilk kez The Flash’da karşımıza Captain Cold olarak çıkan Wentworth Miller ardından Efsanelere transfer olması ile gönüllerimize taht kursa da Arrowverse evrenini tamamen terk ediyor. Instagram gönderisi ile Captain Cold olarak son kez kamera karşısına geçtiğini duyuran Wentworth Miller karakterin hayranlarını üzdü. Diziyi bırakalı epey olsa da her zaman geri döneceğine dair umutlarımız vardı.

The Flash’ın azılı düşmanı olmasına karşın Legends of Tomorrow’da takımı kurtarmak için kendini feda eden Snart son iki sezondur dizide misafir oyuncu konumundaydı ve bu instagram gönderisi ile artık Leonard Snart yani Captain Cold olarak Miller’ın karşımıza bir daha çıkmayacağı kesinleşti.

View this post on Instagram

artwork via @kevinwada

A post shared by @ wentworthmiller on

CW’nin Legends of Tomorrow ve The Flash dizileri için son bölümlerini çektiğini belirtiyor ve hayranlara teşekkür ediyor.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.