Netflix, yeni gizem ve gerilim dizisi Dark’tan ilk fragmanı yayınlandı. Biz de size bu fragmanı ulaştıran ilk mecra olma şansına sahip olduk.

Dünyanın gözü iki küçük çocuğun kaybolduğu, bir Alman kasabası olan Winden’dadır… Çocukların kaybolması, dört aile arasındaki karmaşık ilişkileri ve yaşanan çifte hayatları ortaya çıkarır. Her biri bir saatlik, on bölümden oluşan dizide, izleyici gizemli bir şekilde aynı kasabada 1986 yılında yaşanan olaylara sürükleniyor.

Stranger Things havasını hissettiğimiz Dark’ın senaryosu Jantje Friese tarafından yazıldı ve Baran bo Odar (Who Am I – No System is Safe) tarafından yönetildi. Gizem dolu drama dizisi Dark, anlaşılması güç bir bulmacayı konu alıyor. Dizide, kasabanın sorunlu geçmişi ile bağlantılı olan meraklı karakterler ve birbirleri ile olan ilişkileri gerçekçi performanslar ve usta kamera teknikleri ile anlatılıyor.

2017 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde prömiyerini gerçekleştiren Dark’ın ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Poster:

KafeinSiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... Bu tanımlara bakacak olursak megaloman.