Çıkan bazı haberlere göre DC’nin en başarılı yüzlerinden biri olan ve Wonder Woman’ı canlandıran Gal Gadot Wonder Woman 2 filminde rol almak konusunda bazı tereddütler yaşıyor.

Hollywood ve tecavüz skandallarına geçtiğimiz günlerde bir yenisi daha eklendi. Melanie Kohler yapımcı Bret Ratner tarafından tecavüze uğradığını dile getirdi ve birçok kadın da taciz suçlamaları ile bu açıklamaya destek oldu.

Bu yaz vizyona giren ve hem eleştirmenlerden hem de sinema izleyicisinden tam not alan Wonder Woman’ın 2.si için çoktan vizyon tarihi belirlenmiş ve ilk filmin yönetmeni Patty Jenkins ile de anlaşma sağlanmıştı. Şimdi ise başrol oyuncusunun ortaya atılan bu taciz iddiaları yüzünden filmi dönmek konusunda bazı tereddütleri var.

Yine de Gal’ın filme döneceği kesin nitekim Warner Bros. zaten Ratner ve ekibi ile bağlarını kestiğini dile getirmişti.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.