Hugh Jackman’ın başrolünde olduğu biyografik müzikalinden yeni bir fragmanı yayınlandı. Showman ve sirk kurucusu P.T. Barnum’un hayatını anlatacak filmin yönetmen koltuğunda Avustralyalı yönetmen Michael Gracey oturuyor.

Film 80lerde geçmesine rağmen müziklerinin günümüz pop tınısında. La la land’in Oscar ödüllü Benj Pasek ve Justin Paul’u tarafından yapılıyor filmin müzikleri. 2012 yılındaki Les Misérables’dan sonra Jackman’ı yine bir müzikalde görmek hoş, oyuncu kadrosunda Jackman dışında Michelle Williams, Rebecca Ferguson, Zac Efron ve Spider-Man: Homecoming’de izlediğimiz Zendaya yer alıyor.

Fragman insanların ucube dediği kişileri toplayan ve spot ışıklarının altına koyup fragmanda da söylendiği gibi bir aile vermesi bu sırada yaşadıkları zorluklara odaklanmış.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.