Deadpool vizyona girdikten sonra büyük bir hayran kitlesine sahip olmuş ve 2.si heyecanlan beklenmeye başlamıştı. Deadpool 2’den yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı ve bu fragmanda Deadpool bizim hayatımıza TRT sayesinde girmiş şimdi şuraya yalnız bir ağaç koyalım, küçük bir dere çizelim diyen Bob Ross olarak karşımıza çıkıyor.

Bob Ross gibi anlatarak çizim yapan Deadpool fragmanının sonlarında teknik bir sorun yaşıyor ve filmden görüntüler akmaya başlıyor. İlk filmi aratmayacak kadar komik ve aksiyon dolu olacak gibi duruyor Deadpool 2.

Beyaz perdeye gelme macerası büyük sıkıntılar yaşamış olsa da vizyona girer girmez büyük bir başarı elde etmiş ve izleyiciler tarafından çok sevilmişti. Ryan Reynolds bir kez daha karşımıza Deadpool rolüyle çıkarken Reynolds’a Morena Baccarin, T.J. Miller, Josh Brolin, Brianna Hildebrand, Zazie Beetz, Leslie Uggams, Karan Soni ve Stefan Kapicic gibi isimler eşlik edecek.

Deadpool 2, 1 Haziran 2018’de vizyona girecek.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.