1973 senesinde John Paul Getty III’nin 16 yaşında iken kaçırılmasını konu alan All the Money in the World filminden yeni bir fragman daha paylaşıldı.

Daha önce yayınlanan ilk fragmanda J. Paul Getty rolünde gördüğümüz Kevin Spacey hakkındaki taciz suçlamaları ve bunları kabul etmesinin ardından filmin kadrosunda çıkarılmış ve yerine gelen Christopher Plummer ile yeniden çekimler başlamıştı. Yeniden çekimleri bu hafta sona eren All the Money in the World’den yeni gelen fragmanda hız biraz daha artmış görünüyor.

Jean Paul Getty zamanında Amerika’nın en zengini seçilmiş olsa da cimriliği ile ün salmış bir milyarderdir. 16 yaşındaki torunu kaçırıldığında istenen fidyeyi yüksek bulunca ödemeyi reddeder. Torununun annesi ile umutsuzca çocuğunu kurtarmak için çırpınmaktadır.

Torun rolünde Charlie Plummer ve onun annesi rolünde ise başarılı oyuncu Michelle Williams karşımıza çıkacak. All the Money in the World 23 Aralık 2017’de vizyona girecek.

Aynı hikayeyi konu alan bir televizyon dizisi de gelecek sene ekranlarda olacak.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.