2012 yılında yayınlanmaya başlayan Arrow yıllar içerisinde kendisine katılan The Flash, Supergirl gibi diziler ile televizyonda Arrowverse adında bir DC evreni kurdu. O evrende birçok DC karakterine şöyle bir bakma şansına eriştik şimdi ise yeni bir CW süper kahraman dizisi geliyor.

Bu dizi alıştığımıza CW süper kahraman dizilerinin aksine genç bir kahramanın hikayesini anlatmıyor aksine artık süper kahramanlıktan emekli olmuş Jefferson Pierce karakterini anlatıyor. Jefferson bir baba ve okul müdürü olarak karşımıza çıkacak, güçlerini kullanmayı ise ailesini korumak için geride bırakmış.

Dizinin ilk bölümünden fotoğraflar yayınlandı ve Pierce’in görev yaptığı okuldan Black Lightning kostümüne kadar birçok şeye göz atma şansı elde ediyoruz bu fotoğraflar sayesinde.

Süper kahramanlığı bir kenara bırakan ve artık maskesini takmayan Jeff mahallesindeki bir suç çetesi yüzünden yeniden kostümünü giymek zorunda kalacak gibi duruyor. Diziden yayınlanan ilk fotoğraflara aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.