BBC ve Amazon ortak yapımı Good Omens dizisinden David Tennant’nın canlandırdığı Crowley ve Michael Sheen’nin canlandırdığı Aziraphale karakterinin kostümlü hallerini daha önce görme fırsatı elde etmiştik şimdi Jon Hamm tarafından canlandırılan Archangel Gabriel’in ilk fotoğrafı paylaşıldı.

Neil Gaiman ve Terry Pratchett tarafından kaleme alınan hikayenin çekimleri başlayalı epey oldu. Good Omens dizisi kıyametin kopmasına kısa bir süre kala bir şeytan ve meleği konu alan kitap uyarlaması, uyarlama 2018 yılında geçip yine de kitaba sadık kalacak. Kıyametin kopmasını istemeyen bir melek ve bir şeytanı David Tennant ve Michael Sheen canlandırıyor.

Mad Men ve Baby Driver’da rol almış Jon Hamm’e emanet edilen karakterin kitaptaki rolü son derece küçük olsa da televizyon ekranında bu karakterin öneminin arttırılacağına değinildi.

2018 yılında başlayacak olan diziden yayınlanan Jon Hamm fotoğrafı için düşünceleriniz neler?

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.