Thoroughbreds filminden yeni bir resmi fragman yayınlandı. Olivia Cooke ve Anya Taylor-Joy tarafından canlandırılan iki genç kızın yakın arkadaşlıklarının konu edindiği film bir cinayet planı yapmaya başlamaları ile farklı bir yöne kayıyor.

Thoroughbreds filminin kadrosu ayrıca Star Trek, Like Crazy ve Charlie İş Başında gibi filmlerden tanıdığımız geçtiğimiz yıl trajik bir kazada hayatını kaybeden Anton Yelchin’i barındırıyor.

İki yakın kız arkadaş yıllar içerisinde birbirlerinden tamamen zıt karakterlere bürünseler de Lily’nin üvey babasına karşı bir takım kurarlar ve bunu yaparken de biraz belalı bir tip olan ve Anton Yelchin tarafından canlandırılan Tim ile takılmaya başlarlar.

Fragman kızların karakteristik özelliklerine değinerek açıldıktan sonra hızlanıyor. Cory Finley’in ilk filmi olan Thoroughbreds’in senaryosu da yönetmenin elinden çıkma. Film 9 Mart 2018’de Amerika’da vizyonda olacak.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.