Japonya’da vizyona girecek olan Batman animesi Batman Ninja’nın ilk fragmanı yayınlandı.

Joker ve onun kahkahası ile başlayan fragman izlerken haydaaa dedirtecek kadar tuhaf devam ediyor. Batman kendisini bir anda Japonya’da hem de Orta Çağ’da buluyor. Joker, Lord Joker olarak o zamanların en güçlüsü olduğunu dile getirirken fragman Batman’in Joker ve diğerlerinin Japonya’nın tarihini yeniden yazmaya çalıştıklarını fark ediyor. “Batmobile gitmiş olabilir ama hala bu bedene sahibim.” diyerek işe koyulan Batman’in Feodal Japonya’da mücadeleye girmesini izleyeceğiz.

Jumpei Mizusaki tarafından yönetilen animenin senaryosu Kazuki Nakashima tarafından kaleme alındı. Batman Ninja animesinin karakter tasarımları ise Takashi Okazaki’nin elinden çıkma. Batman Ninja animesinde göreceğimiz diğer karakterler Joker, Nightwing, Robin, Harley Quinn, Penguin ve Gorilla Grodd olacak.

Koichi Yamadera Batman’i, Wataru Takagi The Joker’i, Ai Kakuma Catwoman’ı ve Rie Kugimiya Harley Quinn’i seslendirecek Batman Ninja animesinde ayrıca Batman Ninja bir İngilizce seslendirme ekibine sahip olacak fakat henüz İngilizce olarak animeyi kimlerin seslendireceğini açıklamadılar.

Batman Ninja Japonya’da önümüzdeki yıl vizyona girecek ve ardından DVD/BluRay olarak piyasaya çıkacak.

Ayrıca New York Comic-Con’da yayınlanan fragmana da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Geçmişte ve Gotham’dan kilometrelerce uzakta geçen bir Batman hikayesini bizlere sunacak olan Batman Ninja animesi hakkında düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşın!

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.