Margot Robbie önümüzdeki yıl Harley Quinn rolünü yeniden canlandıracak fakat Suicide Squad 2 için mi yoksa başka bir proje için mi belli değil. RobbieThe Wolf of Wall Street filmindeki rolü ile epey popüler olmuştu fakat Margot Robbie’yi Harley Quinn olarak beyaz perdede izledikten sonra adını bilmeyen kalmadı muhtemelen. Suicide Squad filmi hem hayranlar hem de stüdyo için büyük bir hayal kırıklığı olsa da çoğu kişinin ortak olarak anlaştığı bir nokta vardı: Margot Robbie’nin Harley Quinn olarak ne kadar güzel olduğu. Bu yüzden stüdyo Margot Robbie’nin Harley Quinn’inin olduğu birkaç projeye yer ayırdı.

Suicide Squad Robbie’nin role başladığı ilk filmdi, konuşulan projeler olsa da en son Harley Quinn’in üzerinden bir yıldan fazla geçtiği için hayranlar ne zaman Robbie’nin yeniden Quinn olacağını merak etmeye başladılar. Batman dedikodularında bolca adı geçen dinimiz amin Jake Gyllenhaal ile bir röportajında karakter ile olan geleceği sorulduğunda “Umuyorum gelecek yıl.” diye cevap vererek spesifik bir yorumda bulunmadı.

Gelecek yıl çekimleri başlayacak olan Suicide Squad 2 filmi şimdilik en güçlü aday gibi görünüyor fakat geçtiğimiz aylarda da Robbie buna benzer bir cevap vermişti, hala kendisi de rol konusunda belirsizlik içerisinde olabilir. Eğer Suicide Squad 2’de role dönmezse yakın zamanda açıklanan Harley Quinn animasyon serisinde seslendirme için role dönebilir. Stüdyonun tercihi de Robbie fakat henüz anlaşmalar sona ermedi.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.