Warner Bros. yaklaşmakta olan Live Action Titans serisinden Dick Grayson yani Robin’in ilk görselini paylaştı ve kostüm dizaynı son derece güzel duruyor. Kostümü Elf ve Requiem for A Dream’de görev almış olan Laura Jean Shannon tasarladı. Kostüm tasarımcısı süper kahraman filmlerine pek de uzak bir isim değil daha önce Iron Man’in de kostümü tasarlamış olan Shannon The CW kanalında yeni yayınlanmaya başlayacak olan Black Lightning dizisinin de kostümlerini tasarladı.

Titans serisi Arrowverse’ün arkasındaki ekip tarafından yapılıyor. Akiva Goldsman , Geoff Johns ve Greg Berlanti tarafından yazılacak olan seri Dick Grayson’un liderliği altında Starfire, Raven ve diğer kahramanlarımızın hikayelerini ekrana taşıyacak.

Marvel kendi serilerini Netlix üzerinden yayınlıyorken Warner Bros. DC dizileri için yeni bir çevrim içi servis kurmaya karar vermişti, burada izleyeceğimizin kesin olduğu ilk dizilerden biri Titans idi. Titans 2018 yılında yeni DC ve Warner Bros.’un yeni servisinden yayınlanacak.

Dizinin kadrosunda ayrıca Anna Diop, Raven Teagan Croft ve Ryan Potter kahraman olarak karşımıza çıkacak. Alan Ritchson ve Minka Kelly ise dizinin kötü karakterlerine hayat verecekler.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.