2009 yılında Disney’in Marvel filmlerini yapmaya başlaması ile hayranlar Disney’in sahip olduğu çizgiden dolayı filmler konusunda endişeliydiler fakat zaman geçtikte Disney Marvel ortaklığı ortaya tam da kitlesine yönelik filmler çıkarmayı başardı. Yine de Disney’in ikonik karakterleri Marvel ile nasıl dururdu merak ediyorsanız hayranlar onu da yapmış.

Avengers: Infinity War fragmanı da en az film kadar büyük heyecanla beklenmişti. Sonunda fragman yayınlandığında internette büyük bir yankı uyandırmış ve yirmi dört saatte en çok izlenme alan fragman unvanını da kucaklamıştı. Marvel evreni Infinity War ve ondan sonra gelecek henüz isimlendirilmemiş Avengers filmi ile yeniden şekillenecek bu yüzden de bu film her zamankinden daha büyük bir heyecanla bekleniyor.

Disney’in çocukluğumuzdan beri bildiğimiz karakterleri ile Infinity War fragmanını yeniden canlandıran ekip Tony Stark’ı Aladdin; Bruce Banner’ı elbette the Beast; Doctor Strange ve Wong the Genie ve the Magic Carpet,Wanda Maximoff ve Vision ise Lady ill the Tramp, Thor tahmin edilebileceği üzere Hercules; Natasha Romanoff güzeller güzeli Belle; Peter Parker Max Goof; Loki Scar; Bucky Barnes kızların sevgilisi Peter Pan; Sam Wilson Zazu ve the Guardians of the Galaxy ekibi Toy Story’deki oyuncaklar olarak fragmanda kendilerine yer bulmuş.

Siz fragman hakkında ne düşünüyorsunuz?

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.