The CW kanalında yayınlanan uzun soluklu fantastik dizi Supernatural’ın Spin-Off dizisi Wayward Sisters’dan ilk fotoğraflar hayranların beğenisine sunuldu.

Supernatural yapımcıları Sam ve Dean’e odaklanmayan bir yapım yapmak için birkaç girişimde bulunsalar da Wayward Sisters’a kadar başarılı olamamışlardı. Dizi erkek karakterlerden uzaklaşıp bir grup kadının kendini şeytanlarla savaşırken bulmasını konu alacak.

Paylaşılan fotoğraflarda Wayward Sisters’dan karakterlerin fotoğraflarını gördüğümüz gibi Winchester kardeşleri de görüyoruz.

Sam, Dan ve Castiel olmayan bir Supernatural dizisinin başarılı olmayacağını düşünen birçok kişi olsa da yapımcılar Wayward Sisters’dan umutlular. Dizi daha önce Supernatural’da yer alan Kim Rhodes dahil, Katherine Ramdeen ve Briana Buckmaster’ı kadrosunda bulunduruyor.

Wayward Sisters 18 Ocak 2018’de başlayacakken Supernatural The Bad Place bölümü ile 7 Aralık’da devam edecek.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.