Quentin Tarantino’nun 1969 yılında yaşanan olayları baz alan bir film projesi üzerinde çalıştığı uzun zamandır bilinen bir şey. Hakkında Manson cinayetlerini konu alacağı dışında pek bir şey bilmediğimiz projenin ne zaman vizyona gireceği açıklandı.

Tarantino’nun Hollywood’da kendilerine yer edinmeye çalışan iki kişinin ön planda olduğu filmde bunlar üzerinden Manson ve müritlerinin işlediği cinayetleri aktaracak, ayrıca 1969 yılı dünyanın birçok başka kilit olayı da yaşadığı bir zaman olduğu için Tarantino’nun bunlara da filminde yer vermesi muhtemel.

Henüz isimlendirilmemiş Quentin Tarantino filmi 9 Ağustos 2019‘da vizyonda olacak. Hollywood’da bir davet sırasında yine Charles Manson’ın müritleri tarafından karnındaki bebeği ile öldürülen Roman Polanski’nin eşi Sharon Tate’i canlandırması için düşünülen isim Margot Robbie. Henüz kesin olmasa da Quentin Tarantino’nun en yakın isim olarak gördüğü kişi Robbie. Erkek karakterleri canlandırması için ise konuşulan isimler; Brad Pitt, Tom Cruise ve Leonardo DiCaprio.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.