Geçtiğimiz günlerde The CW yeni dizisi Black Lightning’in ilk bölümünden fotoğrafları paylaşmıştı şimdi kahramanlığa geri dönen Black Lightning ‘den yeni bir fragman yayınlandı.

The CW ekranlarında izlediğimiz süper kahraman dizileri kahramanların güçlerini yeni keşfetmesi ya da yaptıkları işe yeni başlamasını konu alan genellikle origin hikayelerdi, Black Lightning ise artık süper kahramanlıktan emekli olmuş, ailesini korumak isteyen bir müdürün şartlar yüzünden yeniden kostümünü üzerine geçirmesini anlatacak.

Black Lighting elektrik üretebilen bunun yanında da var olan elektriği kontrol edebilen bir süper kahraman, dizi ilk olarak FOX ile anlaşmak istemiş fakat reddedilmişti. Arrow ile başlattığı işi Flash ve Supergirl ile devam eden CW Black Lighting’i yeni süper kahraman dizilerine ekledi.

İlk fragman bir kadının muhtemelen kızının ağzından anlatılırken neden kahramanlığı bıraktığını ve o kahramanlığı bıraktıktan sonra şehrin nasıl hızla yozlaştığını anlatıyordu. Bu fragman ise Black Lightning’in kendi ağzından “Bu zamanın geleceğini biliyorduk.” diye anlatılıyor.

Cress Williams’ın Black Lightning olarak yer aldığı kadroda China Anne McClain, Nafessa Williams, Christine Adams gibi isimler bulunuyor. Fragman hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Black Lightning 16 Ocak’da The CW kanalında başlayacak.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.